Cennik zdjęć produktowych

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas stawki dotyczące fotografii produktowej były możliwie najbardziej atrakcyjne i przystępne dla klientów. Poniżej przedstawiony cennik ma charakter orientacyjny. Ceny ustalamy w sposób indywidualny dla każdego zlecenia i warunkujemy je na podstawie kilku zasadniczych czynników. Należą do nich gabaryty produktu, materiał, z jakiego został on wykonany, łatwość jego oświetlenia i montażu, a także ilość zamówionych przez klienta zdjęć. Dlatego też przed podjęciem decyzji o nawiązaniu z nami współpracy, prosimy o kontakt z nami i przekazanie nam wszystkich istotnych informacji na temat produktu, a także przedstawienie nam własnych ewentualnych dodatkowych życzeń odnośnie realizacji zdjęć.

Osobom, które pragną sfotografować dużą ilość obiektów, bądź które nawiązują z nami stałą współpracę, chętnie oferujemy atrakcyjne rabaty. W praktyce nasze ceny są niższe od standardowych także wówczas, gdy jeden obiekt ma zostać sfotografowany z kilku stron.

Zapewniamy wysokiej jakości zdjęcia produktowe na białym tle, czyli packshoty do publikacji w internecie lub innych materiałach promocyjnych.

Maksymalne wymiary przedmiotów: 60cm szerokości oraz 60cm wysokości

W przypadku przedmiotów o gabarytach większych niż podane wyżej, prosimy o kontakt celem sprawdzenia możliwości realizacji zamówienia.

NIE FOTOGRAFUJEMY odzieży na manekinach lub modelkach i przedmiotów wymagających podwieszenia.
 
Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie.

zdjęcia produktowe

* wszystkie ceny netto - należy doliczyć 23% VATu

5-10 zdjęć

Standard - 25 zł /szt

Premium - 28 zł /szt

11-50 zdjęć

Standard - 20 zł /szt

Premium - 23 zł /szt

51-100 zdjęć

Standard - 17 zł /szt

Premium - 20 zł /szt

101-300 zdjęć

Standard - 15 zł /szt

Premium - 18 zł /szt

Standard

Zamawiasz opcję standard, gdy twoje produkty są małe gabarytowo, nie sprawiają problemów z rozpakowaniem i rozłożeniem. Nie wymagają wykonywania dodatkowych czynności typu: czyszczenie powierzchni, składanie, prasowanie np.: obuwie, gadżety reklamowe.

Premium

Zamawiasz opcję premium, gdy twoje produkty są duże lub małe gabarytowo. Podczas sesji produkt wymaga od nas wykonywania dodatkowych czynności typu czyszczenia jego powierzchni, rozpakowywania z opakowania, prasowania, składania i rozkładania. Są to produkty typu: odzież, żywność, elektronika, biżuteria itp.