Fotografia biznesowa

Sesja Packshop - Fotografia używana w branży reklamowej, termin określający przedstawienie produktu w sposób statystyczny albo ruchomy ( fotografie obrotowe uzyskujemy dzięki sekwencji zdjęć, ukazując produkt pod różnymi kątami, którą następnie składamy w prezentacji).

Sesja Lookbook - Zbiorowisko fotografii prezentujących kolekcję ubrań, biżuterię czy nawet dodatki. Zdjęcia mogą zostać wykonane w studiu fotograficznym a także w plenerze, co daje duży zakres w prezentacji produktu.

Sesja Studyjna - Fotografie wykonywane w studiu fotograficznym, najczęściej fotografia portretowa a także rodzinna i dziecięca.

Sesja Biznesowa - Robimy portrety biznesowe, które wzbudzą zainteresowanie oraz podkreślą Twoją osobowość i charyzmę. Będziesz prezentować się jak profesjonalista. Robimy także zdjęcia biura, budynku a nawet całego miejsca pracy.

Sesja Modowa - Studio, plener i ciekawe wnętrza. Wszystko po to aby wyróżnić się na tle konkurencji i sprzedawać skuteczniej produkty.

Sesja Ciążowa - Wykonujemy fotografię ciążową w studiu a także w plenerze (w plenerze dzień wybrany przez klienta).

Sesja Dziecięca - Ta sesja jest wykonywana w studiu fotograficznym , w plenerze ( klient wybiera miejsce) lub w domu.

Sesja Komunijna - Pierwsza komunia święta to niezapomniany dzień w życiu dziecka, dlatego warto uwiecznić takie wydarzenie na zdjęciach. Możemy wykonać piękne portrety dziecka w plenerze lub w studiu. Dla komunijnych dzieci niezwykle istotny jest też czas spędzony z bliskimi, dlatego chętnie przyjedziemy także na miejsce uroczystości, aby wykonać wspólne fotografie z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie szczegóły fotografii komunijnej ustalamy z wyprzedzeniem z rodzicami.

Sesja Ślubna - Ślub dla pary młodej jest niezapomniany i musi być wszystko idealnie. My ci w tym pomożemy , nasz zespół fotografów zrobi zdjęcia wesela, uroczystości czy przygotowań zapewniamy nawet sesje w plenerze.

Sesja Eventowa - Uwiecznimy imprezę, pokaz twojej firmy, dynamikę wydarzeń oraz zadowolenie gości. Wykonujemy również fotografie pokazów mody.

Sesja Architektuy wnętrz - Zdjęcia wnętrz i architektury to świetny sposób dla architektów. Komercyjne obiekty jak restauracje, hotele, teatry również muszą mieć zrobione dobre fotografie wnętrz. Wykonujemy też zdjęcia wnętrz biur i lokali do sprzedaży.

Zdjęcia produktowe - Celem zdjęć produktowych jest takie przedstawienie produktu, aby wywoływać chęć jego posiadania. Takie fotografie zazwyczaj umieszcza się w sklepach internetowych oraz internetowych galeriach, gdzie przedstawiona jest oferta firmy. Profesjonalnie wykonana fotografia poglądowa produktu w znacznym stopniu przekłada się na lepsze wyniki jego sprzedaży.

Zobacz nasz cennik zdjęć produktowych

Sprawdź przykłady profesjonalnych zdjęć produktów

kupujemy oczami